De LK-T63 is een automatische aluminiumfoliecontainermachine van 63 ton die direct in de fabriek wordt aangeboden.Fabrieksinspecties zijn welkom zonder marge van handelsbedrijven..
Eén werknemer kan 24 uur aanhoudend werken met gemiddeld 50 slag per minuut, waardoor 9.000-12.000 stuks per uur op drieholtevormen worden geproduceerd.De pers is voorzien van een solide werkplaat (in tegenstelling tot holle alternatieven) en biedt plaats aan folie dikte van 0.025mm tot 0,2mm zonder rimpels.
De touchscreen slaat 60 schimmelparameters op, geeft foutdiagnoses bij automatische stop, en de beveiliging van het apparaat.en de veiligheidsdeur stopt met werken wanneer deze geopend wordt.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit | 63 ton |
| Standaard holtes | 3 |
| Versnelling | 35-68 slagen/min (gemiddeld 50) |
| Output | 9,000-12,000 stuks/uur |
| Dikte van de folie | 0.025-0.2 mm |
| Materialen | 3003H24, 8011 H22, 3004 H24 |
| Kracht | 19.8 kW |
| Spanning | 380V, 50Hz, 3-fase |
| Gewicht | 13500 kg |
| Tijd van de verandering | 15 min (1 persoon) |
| Schimmelgeheugen | 60 sets |
| Garantie | 1 jaar |
| Technische ondersteuning | Levensduur |
| Fabrieksgebied | 2500 m2 |