De LK-T63 wordt standaard geleverd met een bedieningskast en schroothoop. De kast maakt gebruik van Mitsubishi PLC, Innomotics/ABB motor en Schneider componenten - standaardmerken die uw lokale elektricien kan repareren.We bouwen deze lijnen al 15 jaar, verzonden naar meer dan 30 landen (VS, Rusland,BrasiliëEen operateur werkt het 24 uur per dag. Snelheid: 50 slagen/min gemiddeld, 9.000-12.000 stuks/uur op drieholtevormen.bijzonder stabiel op dunne folie. De hydraulische hefarm laat één persoon de malen in 15 minuten veranderen. Het touchscreen slaat 60 malenparameters op. Fouten activeren automatisch en worden weergegeven op het scherm. De veiligheidsdeur stopt de machine wanneer deze wordt geopend.Levensduur van de machine 10 jaar, frame meer dan 30 jaar. 1 jaar garantie, onderdelen op kosten na. CE, ISO9001, ISO14001. Gratis monster meting: mail ons uw container, zullen we bevestigen vorm specificaties voordat u bestelt.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit | 63 ton |
| Standaard holtes | 3 |
| Versnelling | 35-68 slagen/min (gemiddeld 50) |
| Output | 9,000-12,000 stuks/uur |
| Dikte van de folie | 0.025-0.2 mm |
| Materialen | 3003H24, 8011 H22, 3004 H24 |
| Kracht | 19.8 kW |
| Spanning | 380V, 50Hz, 3-fase |
| Gewicht | 13500 kg |
| Tijd van de verandering | 15 min (1 persoon) |
| Schimmelgeheugen | 60 sets |
| Vervoer | 1 x 40HQ |
| Garantie | 1 jaar |