| Merknaam: | LIKEE |
| Modelnummer: | LK-T63 |
| Prijs: | $45000-75000/set |
| Type machine | C-frame hydraulische pers |
| Kernontwerp | Meerdere holtes met een hoog rendement |
| Gewicht | 12300 kg |
| PLC's | Mitsubishi |
| Verpakkingsmethode | Automatisch |
| Werkspanning | 380V/220Hz |
| Max. Werksnelheid | 38 tot 70 keer/min |
| Voedingsnauwkeurigheid | ±0,1 mm |
| Hoofdmateriaal | Hooggepreciseerd staal |
| Motorvermogen | 19 kW |
| Dikte | 30 micron tot 200 micron |
| Kernsysteem | Servo-aangedreven precisiebesturing |